Menu Zamknij

Wesprzyj nas 1% podatku

wiara_rodzina_własność_dlaczego_warto_nas_wesprzeć_1%_podatku

Wiara, rodzina, własność to bardzo bezcenne dobra, to filary tworzące świat oparty na Bożych i naturalnych prawach, a więc prawach, które należy chronić by móc żyć jako wolni i szczęśliwi ludzie, którzy szanują się wzajemnie i chcą siebie wspierać oraz pomagać sobie, gdy jest taka potrzeba.

To także fundamenty cywilizacji łacińskiej, która uznawała wolną wolę jednostek i ich prawo do podejmowania wolnych decyzji.

Fundacja Osuchowa dąży do zabezpieczenia przyszłości cywilizacji łacińskiej, dlatego m.in. wspiera działania na rzecz Tradycji katolickiej – która jako generator cywilizacji łacińskiej jest największym skarbem.

Stawką jest bezpieczeństwo i zdrowie duchowe Narodu. Dlatego także Fundacja ma na celu promocję i urzeczywistnienie wartości chrześcijańskich.

Ostatnie lata i obecna sytuacja geopolityczna pokazuje jak wbrew prawu i zdrowemu rozsądkowi zakazuje się przedsiębiorcom prowadzić działalność gospodarczą, co często prowadziło do bankructw i ogromnych strat finansowych, a także strat w wielu innych wymiarach.

Bardzo ważnym obszarem działania fundacji jest także podnoszenie poziomu życia społecznego w Polsce. Właśnie dlatego wspieramy Polskie Veto, by udzielać wsparcia przedsiębiorcom.

Organizujemy także wykłady, prelekcje, szkolenia, w których uczestniczą doświadczeni i kompetentni prelegenci, dzielący się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Wspieramy liczne inicjatywy środowisk patriotycznych i katolickich.

Fundacja wspiera m.in. Pobudkę, Braun Movies, Konfederację Gietrzwałdzką, Polskie Veto i projekt Norymberga 2.0

Jeśli chcesz nas wesprzeć przekaż na Fundację Osuchowa 1% swojego podatku.

Pomóż nam realizować nasze cele statutowe.

Jak to zrobić?

Możesz przekazać 1% podatku rozliczając PIT w tradycyjny sposób. W tym celu wpisz w zeznaniu podatkowym poniższe dane:

KRS: 0000589261

lub skorzystaj z bezpłatnego programu do rozliczeń.

Szczegółowe informacje oraz program do rozliczeń: www.osuchowa.org/1procent

Przekaż informację dalej! Z góry dziękujemy.