Menu Zamknij

Rozlicz PIT online – udostępniamy bezpłatny program do rozliczeń!

Wypełnienie deklaracji podatkowej zawsze było dla Ciebie zbyt skomplikowane? Teraz możesz rozliczyć się prościej i szybciej, bez konieczności korzystania z biur rachunkowych i wizyty w Urzędzie Skarbowym 😉

W tym celu uruchomiliśmy specjalny program – za jego pośrednictwem możesz skorzystać z PIT Asystenta, dzięki czemu rozliczenie podatku będzie jeszcze łatwiejsze, a ponadto zeznanie zostanie przesłane online do Urzędu Skarbowego.

Korzyści są obustronne: wypełniając deklarację w naszym programie przekazujesz 1% podatku na Fundację Osuchowa. Dzięki wsparciu będziemy mogli podejmować kolejne wyzwania w realizacji programu Kościół – Szkoła – Strzelnica – Mennica, działalności Braun Movies, czy Konfederacji Gietrzwałdzkiej.

Kliknij w poniższą grafikę i rozlicz się z nami!

PS. Możesz również przekazać 1% podatku rozliczają PIT w tradycyjny sposób. W tym celu wpisz w zeznaniu podatkowych poniższe dane:

KRS: 0000589261

(UWAGA: w przeciwieństwie do ubiegłych lat, Fundacja Osuchowa posiada już Status Organizacji Pożytku Publicznego, w związku z czym 1% zbierany jest bez pośrednictwa Stowarzyszenia Młodzieżowego NINIWA. W związku z tym niezmiernie ważne wpisanie właśnie powyższego numeru KRS).

Za wszelką pomoc w realizacji naszych działań SERDECZNIE dziękujemy!