Menu Zamknij

Grzegorz Braun: proszę o pomoc w zbiórce podpisów

Grzegorz Braun: „Jeśli kiedykolwiek z życzliwością odnosiliście się do mojej publicznej działalności – teraz jest czas, by pomóc. Proszę o zbiórkę podpisów wymaganych do rejestracji list kandydatów KONFEDERACJI w wyborach do Sejmu i Senatu RP.

Z nadzwyczaj krótkiego czasu jaki pozostał na wykonanie tego zadania – a wszak władza już na starcie „ukradła” nam bity tydzień, po i tak już do ostatka opóźnionym ogłoszeniu daty wyborów – musimy do maksimum wykorzystać każdy dzień. Proszę zatem Was Wszystkich – wedle woli i możliwości – o pilne i wytężone zaangażowanie w zbiórkę. Mile widziane ilości hurtowe, ale liczy się każdy podpis – ma się rozumieć, z należytą starannością złożony i dostarczony na czas.

Kontakty do okręgowych koordynatorów zbiórki podpisów dostępne są na stronie Konfederacji Korony Polskiej (https://go.pobudka.org/MHcLkcuz9u), natomiast listę poparcia można pobrać TUTAJ.

Aby nasi pełnomocnicy w czterdziestu jeden okręgach wyborczych zdążyli dopełnić wszelkich wymaganych w tej sprawie formalności listy z podpisami powinny trafić do ich rąk JAK NAJWCZEŚNIEJ – jednak NIE PÓŹNIEJ niż we środę 28 sierpnia.”