Menu Zamknij

4 lata Fundacji Osuchowa!

4 lata – z jednej strony może wydawać się niewiele – tylko 4 lata… Patrząc z innej perspektywy możemy pomyśleć – już 4 lata… Niezależnie od objętej perspektywy, dziś Fundacja Osuchowa obchodzi swoje 4 urodziny!

W tym czasie wiele się działo. Z najważniejszych dokonań, którymi możemy się pochwalić możemy wymienić:

  • działalność Pobudki i realizację programu Kościół – Szkoła – Strzelnica – Mennica, która dziś już działa niezależnie, ale jej „rozbieg” był możliwy właśnie dzięki Fundacji Osuchowa (www.pobudka.org)
  • działalność Braun Movies – niewątpliwym sukcesem była produkcja filmu „Luter i rewolucja protestancka”, który wywołał spore poruszenie nie tylko wśród protestantów, ale również wśród katolików (film zobaczysz TUTAJ), oraz zakończenie zbiórki na trwającą produkcję „Gietrzwałd 1877. Nieznane konteksty geopolityczne.” – pierwszego, pełnometrażowego filmu o objawieniach NMP w Gietrzwałdzie i ich kontekście geopolitycznym (www.braunmovies.com)
  • inicjatywa Konfederacji Gietrzwałdzkiej, do której w ciągu 1,5 roku dołączyło ponad 3,5 tys. osób. (www.konfederacjagietrzwaldzka.pl)

To wszystko było i jest możliwe dzięki Wam – dzięki Waszemu wsparciu, na które nieustannie możemy liczyć. Dzięki wsparciu, które jest „motorem” naszych działań i pozwala nam podejmować nowe inicjatywy.

Serdecznie dziękujemy!

PS. O tym jak wesprzeć nasze działania przeczytasz TUTAJ.