Menu Zamknij

Grzegorz Braun w Irlandii

Już w tym tygodniu Grzegorz Braun odwiedzi Irlandię! Jakie są szczegóły jego wizyty?

Celem odwiedzin Grzegorza Brauna na irlandzkiej ziemi będzie katolicka konferencja – Catholic Voice Annual Conference 2019 – odbywająca się co roku w Limerick. Tam wygłosi prelekcję poświęconą objawieniom gietrzwałdzkim:  „Nasza Pani z Gietrzwałdu: przesłanie dla Europy i jak nasza Pani opóźniła wojnę światową.” („Our Lady of Gietrzwald: A message for Europe and how Our Lady delayed a world war.”)

Wydarzenie to odbędzie się w sobotę 23 listopada – szczegółowy program spotkania oraz informacje o rejestracji i opłacie wpisowej znajdziemy na poniższym plakacie. Zachęcamy do uczestnictwa!

Poza tym nie wyobrażamy sobie, żeby nie odbyło się spotkanie z mieszkającymi na wyspach Polakami. Okazje do tego będą następujące:

  • 23 listopada (sobota), o godz. 18:00-20:00 (po zakończeniu Konferencji katolickie );  MIEJSCE: Strand Hotel, Ennis Rd, Limerick, V94 03F2
  • 24 listopada (niedziela), o godz. 10:00, wspólnie przeżywając Mszę Świętą w tradycyjnym rycie rzymskim; MIEJSCE: kościół: Institute of Christ the King Sovereign Priest, 12-14 The Crescent, Limerick, V94 C3HR.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/636534236751647/

GORĄCO ZACHĘCAMY DO PRZEKAZANIA INFORMACJI POLAKOM MIESZKAJĄCYM NA WYSPACH!